повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення

Локнянської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення

Локнянської сільської ради

«Про встановлення на території  Локнянської сільської ради  місцевих податків і зборів» розробник - постійна депутатська комісія сільської ради з питань планування бюджету та фінансів , будівництва та управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства  .

Метою прийняття рішення Локнянської сільської ради  «Про встановлення на території  Локнянської сільської ради  місцевих податків і зборів» є:

- безумовне виконання норм чинного законодавства.

Згідно норм Податкового кодексу України сільські ради в межах своїх повноважень  сільська рада  встановлює ставки податку на  майно, в частині плати за землю та пільг по платі за землю.

Проект рішення «Про встановлення на території  Локнянської сільської ради  місцевих податків і зборів »  та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті:  loknya.rada.org.ua та на  стенді, який знаходиться в приміщенні сільської ради.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

З пропозиціями та зауваженнями до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу звертатися: Локнянська сільська рада, с. Локня, вул.Центральна, 9 , Кролевецького району, тел. (05453) 6-26-36.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати  в письмовій формі.

Сільський голова                                                                     С.М.Пилипенко